Jakość i wykonanie przewodu jest podstawą przy projektowaniu jakichkolwiek instalacji i sieci multimedialnych oraz diagnozowaniu uszkodzeń. Często oferuje się klientom drogie dekodery, super czaszę, konwertery z nieprawdopodobnymi rozwiązaniami, natomiast mało kiedy zwraca się uwagę na jakość przewodu, który łączy wszystkie te elementy i jest odpowiedzialny za jakość całej instalacji i efekt jej działania. Należy pamiętać, że jakość przewodu jest gwarancją niezakłóconego odbioru wszystkich połączonych ze sobą urządzeń.

Przewody koncentryczne marki Corab (w zależności od rodzaju) charakteryzują się niską tłumiennością i wysoką skutecznością ekranowania co powoduje, iż spełniają najwyższe wymagania użytkownika (rewelacyjny odbiór i brak zniekształceń w przesyłaniu sygnału). Odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, nie ulegają korozji. Przy niskich temperaturach zachowują swoje parametry techniczne i fizyczne (nie kruszą się). Zastosowanie miedzi zarówno do wykonania rdzenia, oplotu jaki i folii ekranu decyduje o długowieczności i niezmienności parametrów w długim okresie czasu. Szczególnie dedykowane do instalacji domowych lub instalacji zbiorczych. Przeznaczone do najbardziej wymagających instalacji (satelitarne, naziemne, telewizji przemysłowej CCTV, sieci komputerowych, monitoring)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.