Technologiczny lider

Kiedy w 1991 roku powstała firma Corab, nikt nie spodziewał się, że stanie się liderem w branży satelitarnej w zakresie produkcji, dystrybucji oraz obsługi platform na całym świecie. Główna działalność to dostawy sprzętu do odbioru kodowanych i niekodowanych programów satelitarnych. Od kilku lat działa również z sukcesami w branży fotowoltaicznej oraz sprzętu Hi-Fi. Głównymi atutami firmy są: wykwalifikowani pracownicy, szeroka gama produktów, wsparcie handlowe i techniczne na najwyższym poziomie.  

Naszym wyznacznikiem jest bezpieczeństwo

Produkty produkowane CORAB poddawane są licznym testom i badaniom. Nasze produkty przebadane są przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i opatrzone certyfikatem TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing potwierdzającym spełnienie europejskich norm jakości i zgodności z obowiązującym prawem. Współpracujemy również z ośrodkami naukowymi m.in. Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania, co wyróżnia produkty na tle konkurencji.

Dbając o jakość

Posiadamy w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika. Liczne nagrody i wyróżnienia to kolejny dowód, że jakość naszych produktów mówi sama za siebie. Zostaliśmy docenieni m.in. takimi nagrodami i wyróżnieniami, jak m.in.: Lider Polskiej Gospodarki, Gazela Biznesu, Gepard Biznesu i Fair Play.  

Eksportujemy towar na ponad 27 światowych rynków

Sprzęt antenowy zaprojektowany i wyprodukowany przez inżynierów firmy Corab aktualnie eksportowany jest do wielu europejskich krajów jak Niemcy, Węgry, Luksemburg, Czechy, Słowacja, Rumunia, Szwecja, Litwa, Ukraina. Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, a ich liczba ciągle wzrasta dzięki wzajemnym rekomendacjom.

Czytaj więcej

Produkcja

  • Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na udoskonalenie procesów produkcyjnych
  • Wykwalifikowana kadra dba o innowacyjność produktów i czuwa nad procesem ich tworzenia na każdym etapie
  • Nowoczesny park maszynowy pozwala wykonać wiele procesów technologicznych sprawnie i z zachowaniem wysokich standardów
  • Testy, badania i certyfikaty podkreślają spełnienie najwyższych norm i bezpieczeństwo użytkowania. 

Poznaj ofertę

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.